A.W. CONSTRUCTION – PROFESJONALNA FIRMA REMONTOWA

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, zajmujących się przeprowadzaniem remontów i prac wykończeniowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie pozwalające sprawnie i efektywnie realizować projekty remontowe, które powierzają nam nasi klienci, zaczynając od wykonania szczegółowego kosztorysu prac i przygotowania pomieszczeń, po wykończenie wszelkich powierzchni, montaż instalacji elektrycznych, grzewczych i hydraulicznych oraz systemów wentylacyjnych. W przypadku instalacji grzewczych oferujemy wymianę grzejników, bez potrzeby opróżniania wody z instalacji.

Firma remontowa – Katowice

Jako renomowana firma remontowa dbamy o wysoką jakość oraz trwałość wykonywanych prac i instalacji. Każde zlecenie jest dla nas ważne i podchodzimy rzetelnie do jego wykonania, niezależnie od wielkości inwestycji. Dużą uwagę zwracamy na czystość w trakcie i po zakończeniu pracy, co pozwala naszym klientom zachować pewność, że odbiorą pomieszczenia w stanie idealnym i zgodnym z wcześniejszymi ustaleniami. Równie istotne jest dla nas stosowanie dobrej jakości materiałów oraz profesjonalnych narzędzi, dzięki którym prace przebiegają sprawnie. Nasza firma remontowa działa w Katowicach, Mikołowie, Zabrzu, Gliwicach oraz innych miastach Aglomeracji Śląskiej.

Nasze realizacje

A.W. Construction to firma remontowa z Zabrza, oferująca usługi we wszystkich miastach Aglomeracji Śląskiej. Przeprowadzamy remonty generalne i częściowe różnych obiektów – kawalerek, mieszkań dwu i więcej pokojowych, domów jednorodzinnych parterowych oraz piętrowych. Nasza oferta obejmuje również remonty budynków użyteczności publicznej. Pomagamy w modernizacji, przebudowie i adaptacji takich obiektów, jak przychodnie, gabinety, czy restauracje. Realizujemy także nietypowe projekty, takie jak dostosowanie kontenerów usługowych do potrzeb małej gastronomii (kontenery gastronomiczne). Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia – dzięki naszej pomysłowości, możemy zrealizować większość remontów i wykończeń wnętrz.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy remontowej?

Posiadamy wiedzę i niezbędne doświadczenie w przeprowadzaniu remontów. W pracy stawiamy na jakość, terminowość i solidność wykonania. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest zaufanie klientów, dlatego oferujemy taką obsługę zleceń, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – rzetelnie i uczciwie.

Jest sprawą oczywistą, że materiały w naszych mieszkaniach ulegają naturalnemu zużyciu. Doprowadza to w końcu do konieczności przeprowadzenia remontu, a jest to obszar działań, w którym się specjalizujemy. Odświeżone wnętrza podnoszą komfort użytkowania. W ładnych, czystych pomieszczeniach lepiej się mieszka lub pracuje. Swoje usługi remontowe kierujemy też do osób, które chcą aktywnie działać na rynku nieruchomości, myślą o wynajmie mieszkania lub chcą odsprzedać je z zyskiem. Dzięki darmowej wycenie, którą oferuje nasza firma remontowa, szybko przekonasz się, czy planowana inwestycja ma szansę powodzenia lub kiedy się zwróci. Warto również pamiętać, że schludny wygląd pomieszczeń podnosi ostateczną cenę nieruchomości.

W przypadku obiektów użyteczności publicznej odpowiedni standard wykończenia, umeblowanie i świeży wygląd wnętrza ma ogromne znaczenie w postrzeganiu firmy przez klientów. Warto więc zadbać o to, aby zespół, który przeprowadzi prace był profesjonalny i potrafił jasno określić koszt oraz termin realizacji remontu.